inşaatınızı biz yapalım,

Geyikli Grup Projeleri

Başladığımız ilk günden beri İnşaat konusunda tüm yatırımlarını ve çözüm ortaklıklarını sürdürmeye devam ediyoruz. Sektöründe 10 yıllık birikim ve tecrübesine sahip Geyikli Grup , çeşitli konut projelerinin çözüm ortaklığı faaliyetlerini yürütmeye başladı. Gayrimenkul pazarlama ve geliştirme , Barter , Ürün satışı ve tedariki , Ticari ve Konut projeleri inşaatı ve geliştirme , tüm konulara  hakim  çok yönlü gayrimenkul danışmanlık yönetimi hizmeti verme , satış ve pazarlama organizasyonları kurup , ciddi bilgi ve tecrübe gerektiren hukuki alt yapısını da oluşturarak , finansal danışmanlıktan inşaat projeleri oluşturmaya kadar bünyesinde bulunan uzman ekibiyle ilk defa bu kadar eksiksiz hizmet veren bir oluşumdur.

Geniş bir müşteri portföyü bulunan Geyikli Grup, Türkiye’nin kentsel dönüşüm süresi içerisinde nitelikli yaşam alanlarını oluşturmaya öncülük yaparak faaliyetlerini aynı hizmet ve sorumlulukla sürdürmektedir.

Kazançlı bir yatırım yapmayı kim istemez ki ?

Çok özel projelerimizle ,kazançlı bir yatırım sunan Geyikli Grup , hem alırken hemde satarken sizlere destek ve katkı sağlıyor.

Şimdi sıra sizde !

Özel Portföylerimizi siz değerli müşterilerimiz için arz ediyoruz …

Hizmetler

detaylar

Nitelikli Yaşam Alanları Oluşturma ,Konut ve Ticari Alan İnşaatları , Residence Projeleri Satış ve Pazarlama ,Satış Yönetimi Kurma, Taşeronluk, Tadilat & Tamirat, Kaba İnşaat İşleri gibi sektörde çalışmalarına devam etmektedir.

KAT KARŞILIĞI VEYA KENTSEL DÖNÜŞÜM ARSAM İÇİN SİZE TALEP BIRAKMAK İSTİYORUM.

SATILIK ARSAM VAR , SİZE DEĞERLENDİRMENİZ İÇİN BİLGİ VERMEK İSTİYORUM.

HANGİ KONUDA BİLGİ ALMAK İSTERSİNİZ ?

  Adınız (*)
  Soyadınız (*)
  E-posta adresiniz (*)
  Telefon (*)
  Bilgi Alamak İstediginiz Konu (*)
  Genel (*)
  İnşaat (*)
  Gayrimenkul (*)
  Tekstil (*)
  Gıda (*)
  Mesajınız (*)

  Start typing and press Enter to search