Home Tekstil

Bir çok firma ile bayiliği olan ve kendi tasarımlarını da yapan Geyikli Grup, perakende ve toptan ürün satışlarını hem yurt içinde hem de yurt dışında ürünlerini pazarlıyor.

Aileniz, dostlarınız ve tüm sevdiklerinizle birlikte zaman geçirdiğiniz yaşam alanınız eviniz; görüntüsü, rahatlığı ve kullanışlılığı ile doğrudan hayat standartlarınızın belirleyicisidir. Ev dekorasyonunun önemi günden güne artmakta ve insanlar kendilerinin dışında evlerinin de tarzı için çaba harcamaktadırlar. Kendiniz ve dekorasyonunuz için nice tamamlayıcı aksesuarlar evinizin göz dolduran makyajını oluşturuyor! Modaya ve zevkinize göre evinizi düzenleyebileceğiniz; yaşam kalitenizi çok daha şık bir noktaya getirebileceğiniz ev tekstili ürünleri, aksesuarlar, kadın giyim ürünleri ve çok daha fazlası Geyikli Grup Home Tekstil’de!

Perakende ve Toptan alışverişlerinizde e-ticaret sayfamızdan güvenli bir şekilde ürün seçip alabilirsiniz. Toptan üretim olarak Kadın Giyim, Tekstil, Aksesuarlar, Ev Organizerleri ve Promosyon Ürünlerimizden Faydalanabilirsiniz. Sipariş ve Kargo Teslimleri için web sayfamızı inceleyiniz.

Vizyonumuz, global olarak sevilen ve beğenilen ürünleri halkımıza sunmaktır. Home Tekstil’de her zaman, her yerde olmayan modeller sizi karşılayacak, bu modellerin kumaş kaliteleri ise ürünü elinize aldığınız andan itibaren sizi etkileyecek. Çünkü ürünlerimizde ağırlıklı olarak pamuk, keten ve tencel gibi giyeni hem çok rahat hissettiren hem de sağlıklı kumaşları tercih etmekteyiz.

Ayrıca Beylikdüzü mağazamızdan direkt olarak da ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

Form

mesaj bırakın

Size daha faydalı olabilmemiz için bize göndereceğiniz mesajı detaylı bir şekilde yazın…

  Adınız (*)
  Soyadınız (*)
  E-posta adresiniz (*)
  Telefon (*)
  Bilgi Alamak İstediginiz Konu (*)
  Genel (*)
  Tekstil (*)
  Mesajınız (*)

  WHATSAPP

  WEB SAYFASI

  SOSYAL MEDYA

      

  Start typing and press Enter to search